KuramWork

KuramWork ile tanışın

KuramWork onlarca yazılım projesinden oluşan ve bir birinden farklı geliştiricilerin belirli standartlar çerçevesinde geliştirdiği yazılım uygulamalarının tek bir uygulamanın parçasıymış gibi bir arada sorunsuz çalışmasını sağlayan bir alt yapı yazılımıdır.

KuramWork Runtime Component mantığı ile çalışır içinde güvenlik ve loglamadan, hata yönetimine, performans uygulamalarından, dizayn unsurlarına kadar çok farklı konu başlıklarında kütüphaneler içerir.

KuramWork uygulaması bir yazılım projesinin geliştirmesi süresini ortalama %60-80 oranında azaltır kaliteyi çok yüksek oranda arttırır, bakımı ve takibide kolaylaştırır. Her boyutta projeye uygulanabilir ve uyarlandığı projede esneklik, uyarlanabilirliklik ve geliştirilebilirlik gibi hayati önem taşıyan özellikler kazandırır.

KuramWork profesyonel bakış açıcı gerektirir ama çok karmaşık işleri basit parametreler ile yapılabilir hale getirdiğinden de her seviyede yazılımcı tarafından uyarlanabilir.

Projelerinde KuramWork ürününü kullanmak isteyen bilişim şirketleri, Üniversite gibi kurum ve kuruluşlarla bir danışmanlık çatısı altında projelerinde gerek mevcut alt yapımızın kurulumu ve kullanımı gerek projelerinde yönlendirici ve yönetici görevler üstlenerek en uygun maliyetlerle, kaliteli bir ürün elde etmelerini sağlıyoruz.