KuramPortal

KuramPortal ile tanışın

KuramPortal Websitesi yönetiminden, karmaşık yazılımlara (E-Ticaret, CRM, ERP, MRP v.b.), Şirket içi haberleşme ve yönetimden, Döküman yönetimine kadar pek çok süreci sanallaştıran ve müşteriye göre özelleşen bir üründür.

KuramPortal'i değerlendirirken sistemin nerdeyse tamamen geliştirilebilir olduğu ve sürecin çok büyük ölçeklerde özelleştirebileceği, yazılımcıların karmaşık uygulamalar geliştirip sistemin bir parçası olarak yapılandırabileceği göz önünde bulundurulmalıdır.

KuramPortal'i isterseniz bir Websitesi yönetim sistemi olarak kullanır ve üzerinde son derece esnek ve görselliği yüksek websiteleri geliştirebilir ve bunları tek noktadan kontrol edebilirsiniz aynı zaman KuramPortal'i bir Portal olarak kullanabilir ve şirketinizin çeşitli yazılımlarından veri toplayarak bir raporlama aracı hatta bir sosyalleşme aracı olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz bunlardan uzak kendi ihtiyaçlarınızı saptayarak sistem üzerinde gerekli geliştirmeleri yaparak kendinize has bir yazılım ürünü ortaya çıkarabilirsiniz.

Ürünümüz KuramWork adını verdiğimiz onlarca projeden oluşan büyük bir yazılımsal alt yapının bir çeşit arayüzü gibi çalışmakta ve olası hata ve sorunlar minimize edilmiştir. Sistem bir çok geliştirici tarafından geliştirilen uygulama ve uyarlamalar için çekirdek vazifesi görmektedir. Dinamik form uygulamaları ciddi zaman alan pek çok yazılımsal girdi-çıktı aktivitesinin dakiklar içinde yapılabilmesini sağlayacak ve size daha önemli detaylar için zaman kazandıracaktır.

KuramPortal özelliklerine kısaca göz atacak olursak,

Gelişmiş yetki yönetimi

Grup bazlı ve kullanıcı bazlı yetkilendirmeler

Çoklu websitesi yönetimi

Onlarca websitesini tek bir kullanıcı ile yönetin

Dinamik Formlar

Saniyeler içinde karmaşık formlar oluşturun

Tasarlanabilir uygulamalar

Uygulamaları istediğiniz gibi dizayn edin

Uygulama geliştirme platformu

Yeni uygulamalar edinin veya oluşturun

Döküman yönetimi

Dökümanlarınız erişilebilir ve güvende

İş akışı

Süreçleri siz yönetin

ActiveDirectory Entegrasyonu

Merkezi kontrol ile erişimleri denetleyin

Single-SignOn

Sizi otomatik tanır

İçerik yönetimi

İçerikleri hızlıca düzenleyin

Raporlar

İstatistiksel veriler önemlidir

Entegrasyon

Diğer sistemleriniz ile entegre olun

Yüksek performans

Ön bellek seçenekleri ile erişim daha hızlı

Hata ve Log işleme

Sorun yaşadığınızda kayıtları incemeniz yeterli