Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kuramsoft 2009 yılında Yazılım alanında faaliyet göstermek üzere İstanbulda kurulmuştur. Kuramsoft, gelişen teknolojiyi yakından izleyen, kullanıcı kolaylığı ve fonksiyonelliği esas alan, yüksek nitelikte yazılım çözümleri geliştiren bir yazılım şirketidir. Geçen yıllar içerisinde ağırlıklı olarak iç AR&GE projelerine ağırlık vererek katma değeri yüksek ürün ve hizmetler geliştirmiştir.

Kuramsoft genel olarak faaliyet alanlarını üçe ayırır,

Kendi Ürünlerimiz

Kuramsoft sahip olduğu güçlü ürün ve hizmet alt yapısı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı arzular. Bu kategoride müşteri ihtiyaçları önceden saptanarak ve olası talepler göz önünde bulundurularak esnektilebilir, geliştirilmeye açık ve performanslı bir ürün ailesi geliştirilmiştir. Ürünlerimiz dünya standartlarında olup çeşitli kurumlarca yıllardır kullanılmış ve kendini ispatlamıştır. Sürekli AR&GE ile her an büyümükte başlangıçtan mükemmel’e giden bir hedef üzerindedir.

Uygulama Geliştirme

Bir uygulamanın tüm esnekliğine rağmen her türlü akışı %100’lük bir oranda sağlaması beklenemez yada özel müşteri gereksinimleri yeni ihtiyaçlar doğurabilir. Uygulama geliştirme çözümlerimiz ile yazılımsal gereksiniminiz doğru analiz ve geliştirme yöntemleri ile sağlıklı bir şekilde yürür. Hayal ettiğiniz sistemi sizinle birlikte kurgular ve doğru yönlendirmeleri yaparız. Önceden görülemeyen olasılıkları büyük oranda analiz sürecinde ortaya çıkarır ve doğru bir maliyet ile ilerde sürprizler ile karşılamanızı engelleriz.

Danışmanlık Çözümleri

Teknoloji artık takip edilemeyecek kadar hızlı gelişen ve öğrenilmesi gereken yüzlerce kavramla dolu, herkesin sağlıklı bir teknolojik bilgiye sahip olması beklenemez ama teknolojik maliyetler yüksek olduğundan en doğru kararı vermek ve ilerde yanlış kararların neden olacağı yüksek maliyetleri engellemek için her zaman yanınızdayız. Bu kapsamda bizi projenize dahil edebilir veya eğitim talebinde bulunabilirsiniz.