Gizli Müşteri

Gizli Müşteri

“Ölçme Ve Değerlendirme Sistemi” olarak tasarlanıp yazılımı geliştirilen bu ürün ,herhangi bir ölçme değerlendirme sistemine ihtiyacı olan firmanın yapısına uyarlanarak, gelişmiş düzeyde veri analizi imkanı sunan bir yazılım olarak pazara sunulmuştur. Halihazırda Belediyeler,Ulaşım sektörü firmaları,Anket firmaları Eğitim ve hizmet firmalarının personel , araç,istasyon veya birimlerinde uygulanmaktadır. Yazılım yardımıyla alınan raporlarda ve analizler de personel veya hizmet yeterliliği ve benzeri performans değerlendirmesini yapmaları için geliştirilmiştir.

“Gizli Müşteri” adını verdiğimiz bu ürün; sistem üzerinde Daha doğru analizler yapmak, daha iyi hizmet vermek veya daha tutarlı sonuçlar elde etmek için geliştirilmiştir.Kullanıcılar tarafından girilen veya sisteme diğer kaynaklardan aktarılan verileri değerlendirerek raporlama yapan,tablolar ve grafikler yoluyla sistemin,kişinin, hizmetin sağlıklı ve doğru şekilde ölçüm ve değerlendirilmesi konusunda son derece kullanışlı veriler sunan bir ürünümüzdür.Kullanıcı tarafından Sistem üzerinde istediğiniz şekilde sorular tanımlayabileceğiniz, bunları gruplayabileceğiniz, çok çeşitli hesaplama tipleri ile değerlendirebileceğiz. Gerekirse hesaplama şekillerini de değiştirebileceğiniz ve çok çeşitli raporlar ile sonuçları analiz edebileceğiniz son derece esnek ve dinamik bir üründür.

Ürünümüz, Kolayca kurulur ve kullanıma hazır hale gelebilen gelişmiş bir web uygulamasıdır. Ürün üzerinde Çok çeşitli kullanıcılar tanımlayabilir ve yetkileri çerçevesinde iş yapmalarına olanak verebilirsiniz. Anket sonuçlarını dışarıdan alınan başka sonuçlar ile de entegre edecek şekilde harmanlayabilir ,farklı raporlar alabilirsiniz. Ayrıca Arşiv ile başka konumlardan gelen raporları da müşterilerinize sunabilir, Dinamik oluşan anketler gibi dinamik oluşan formlar oluşturarak ürünü işinize en uygun yapıda ve en verimli şekilde adapte edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.