KuramCommerce

Elektronik Ticaret

Standartları önceden belirlenmiş, son derece dinamik ve hızlı bir mimariye sahip olan KuramCommerce E-ticaret ürünümüzü sizlere daha iyi tanıtmak isteriz.. Kuramsoft olarak bu ürünü geliştirmeye karar verdiğimizde mevcut yerli ve yabancı piyasa ürünlerini, uluslararası elektronik ticaret raporlarını, bu sektörün geleceğini, mevcut problem ve faydaları çok iyi inceleyerek gayet detaylı bir iş analizi süreci yürüterek bu ürünü tasarladık. incelediğimiz tüm ürünlerde; aynı temel sorunla karşılaştık.bu ürünlerin temel sorunun aynı olduğu sonucuna ulaştık. Ürün sahibi size kaynak kodlarını vermiş olsa dahi size gerçekte herkes için esneyemeyen bir mimari satıyorlar.

Öyle bir ürün hayal edelim ki; kalite ve ürün geliştirebilme özelliği hep üst noktada olsun ve maliyet her zaman minimumda kalsın bununla birlikte ek hizmetlere ve geliştirmeye sürekli açık olsun.

Kuramsoft uygulama geliştirme altyapısı için “KuramWork” adını verdiğimiz bir framework (çalışma kütüphanesi) oluşturduk. KuramWork sabit bir mantıkla çalışan bir yapıya sahip değildir. Son derece dinamik bir mimari ile “Çekirdek” adını verdiğimiz bir büyüme özelliğini sahiptir bu onu mevcut ürünlerden farklı kılıyor ve dışarıdan (3. Part) herhangi bir geliştiricinin sistemi büyütmesine olanak sağlıyor. Üstelik mevcut kaynak kodlara erişim ihtiyacı doğurmadan size ekstra güvenlik sağlamak anlamına geliyor.

KuramCommerce ürünü son derece esnek bir ürün mantığına sahip, Öyle ki beğenmediğiniz bir özelliği çıkarabilir ve yerine yenisini geliştirip veya geliştirilmiş olan bir tanesini alıp entegre edebilirsiniz Üstelik bunun için teknik bir bilgiye veya yazılımcı olmanıza veya yüksek bir teknik altyapıya sahip olmanız gerekmiyor. Kampanya, Stok, Ürün, Vergilendirme, Ek uygulama ve daha ne isterseniz her şey sizin isteklerinize bağlı...

Sürekli büyüme potansiyeli taşıyan “KuramStore” uygulama havuzu ile yüzlerce uygulamaya erişecek ihtiyacınız olan yapıya saniyeler içerisinde entegre olacaksınız. İyi düşünülmüş ve akıllıca yazılmış kaliteli bir E-ticaret ürünü ile tanışacaksınız.

Ürünümüzün özelliklerine genel bakış,

  • Ekrandaki hemen herşeyi sürükle bırak ile yer değiştirebilir, yeni bileşenler ekleyebilir veya silebilirsiniz.
  • Herhangi bir sayfaya özel veya sistemin geneline dair tasarım veya içerik değişiklikleri yapabilirsiniz.
  • Bir çok değişikliği sayfalar arasında kaybolmadan iligili sayfada tek bir noktadan değiştirebilirsiniz.
  • Entegrasyon alt yapısı ile herhangi bir ürüne kod’a girmeden kolayca entegre olabilirsiniz. (İçerikler otomatik yüklenir)
  • Kontrollü bir yazılım sürecinden geçtiği için sorun yaşama riskiniz minimize edilmiştir.
  • Tek bir noktadan değiştirebileceğiniz ayarlar ile sistem genelinde bir çok yapıyı kontrol edebilirsiniz. (Örneğin logon öncesi kullanıcıların fiyatları görüp göremeyeceğine karar verebilirsiniz)
  • Yetki sistemi ile portalin yönetimini istediğiniz yetkiler çerçevesinde istediğiniz kadar kişiye çekinmeden dağıtabilirsiniz.