İş Ortağı

İş Ortağımız Olun

Kuramsoft sahip olduğu güçlü ürün alt yapısı ile müşterilerine değer katmayı kendine hedef edinmiştir. Paylaşmanın ve birlikteliğin gücüne inanıyor ve bizimle yürüyecek iş ortaklarına her zaman ihtiyaç duyuyoruz. Kuramsoft olarak paradan önce insanı değerleri ön planda tutuyoruz, iş ortaklarımıza yeni bir heycan katmayı ve onlarla ortak bir hedefe yürümekten mutluluk duyarız.

Ne kadar iyi olursak olalım, her zaman her yerde olamayacağımızı biliyor ve satıştan önce insan kazanmanın gerekliliği ilkesiyle hareket etmek istiyoruz. Bu aşamada gerek Türkiye gerek dış ülkelerde ortaklarımız tarafından temsil edilmek bize büyük mutluluk verecektir.

Biz size güvenebileceğiniz bir ortak ve ürünler vaad ediyoruz, hizmetlerimiz ile ilgili yaşayacağınız sıkıntılarda bizi yanı başınızda buluyor olacak ve gönül rahatlığı ile işinize kenetlenebileceksiniz.

Eğer teklifimiz ile ilgileniyorsanız, sizi tanımamız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir ön inceleme sonrası size sunacağımız fırsatları değerlendirmek üzere en kısa sürede sizinle iletişim kuracağız.

Başvuru Formu

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz, başvurunuz incelendikten sonra en kısa sürede tarafımızdan aranacak ve diğer detaylar görüşmemizde aktarılacaktır.